PROTOKÓŁ WYNIKÓW II HKNS 2020

hknsKomitet Główny II Hetmańskiego Konkursu Nauk Społecznych wraz z Dyrekcją I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Tarnowskiego serdecznie zapraszają wszystkich Uczestników oraz ich Opiekunów na uroczyste zakończenie tegorocznej edycji Konkursu, które odbędzie się na dziedzińcu Szkoły przy ul. Dominikańskiej 7 w Tarnobrzegu, w poniedziałek - 22 czerwca br., o godzinie 11.00.

Ze względu na warunki związane z pandemią, spotkanie będzie miało miejsce na świeżym powietrzu, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i stosownych przepisów sanitarnych (podobnie jak podczas egzaminów ,,ósmoklasisty").

Wszystkim Uczestnikom Konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzców poznamy podczas poniedziałkowego spotkania. Do zobaczenia :-)

hknsI SLO Tarnobrzeg, 17 III 2020 r.

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa Etap Finałowy Hetmańskiego Konkursu Nauk Społecznych zostaje przełożony z 28 III 2020 r. na termin 6 VI 2020 r. Życzymy finalistom dużo zdrowia i mamy nadzieję, iż dłuższy termin pozwoli Wam się lepiej przygotować do zawodów.

Przewodniczący KG HKNS
mgr Grzegorz Kobylski