Klasa III A
wychowawca mgr Renata Dąbrowska

1. Baska Mikołaj
2. Bogacz Aleksandra Dominika
3. Czuchara Aleksandra Martyna
4. Florek Filip Norbert
5. Fundament Jakub Piotr
6. Jurek Anna
7. Kawęcki Dominik Maciej
8. Knap Dominika
9. Kopańska Małgorzata Laura
10. Kuchta Aleksandra Maria
11. Martyniak Jan Krzysztof
12. Nenutil Maciej -
13. Noga Victoria Marianna
14. Paszta Michał Tomasz
15. Pawlik Michał Karol
16. Sęk Radosław
17. Szypuła Klaudia Karolina
18. Wilk Krzysztof Adam

Klasa III B
wychowawca mgr Marta Wciseł

1. Barszcz Ewelina Anna
2. Basak Weronika
3. Buś Dominika Magdalena
4. Ćwikła Julia
5. Jopek Magdalena
6. Matyka Dominika Oliwia
7. Mortka Magdalena
8. Pardak Gabriela Anna
9. Piotrowska Gabriela
10. Podleśna Daria Paula
11. Rudnicki Ernest Stanisław
12. Stawiarz Paulina
13. Stępień Gabriela Julia
14. Stępińska Monika
15. Sudoł Jakub
16. Tomczyk Hubert Janusz
17. Wrona Zuzanna

Klasa III C
wychowawca mgr Grzegorz Serwan

1. Białek Zuzanna Marianna
2. Błasiak Klaudia
3. Bugaj Karolina Dominika
4. Domagała Krzysztof Patryk
5. Duda Gabriela Monika
6. Jońca Daniel Dominik
7. Jurek Karolina
8. Kawęcki Jan Paweł
9. Kochan Aleksander
10. Krępa Martyna Natalia
11. Kwaśnik Karolina
12. Madej Karolina Julia
13. Paczkowski Maciej
14. Siciarz Mikołaj
15. Stawarz Małgorzata Katarzyna
16. Wołek Aleksandra Karolina
17. Wróblewska Magdalena

Klasa III D
wychowawca mgr Beata Suska

1. Barański Adam Łukasz
2. Barsznica Mikołaj
3. Brożyna Paweł
4. Brzozowski Bartosz Stanisław
5. Juda Mikołaj Jeremiasz
6. Łukasiewicz Jakub
7. Łygas Jakub Jan
8. Masternak Gabriela
9. Murek Mikołaj Maciej
10. Płecha Witold
11. Ramos Aleksandra Ewa
12. Sochacki Marcin Aleksander
13. Wójcik Michał Ryszard

05

Zapraszamy do wspólnych rejsów po Jeziorze Tarnobrzeskim! Osoby, które chciałyby zaznać przyjemności żeglowania prosimy o kontakt z prowadzącymi posiadającymi odpowiednie uprawnienia:

  • Pan Łukasz Zasuwa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - (w tytule proszę podać imię i nazwisko),
  • Pan Tomasz Ciach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - (w tytule proszę podać imię i nazwisko),
  • Filip Baran - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - (w tytule proszę podać imię i nazwisko).

Regulamin wypożyczania i korzystania z łodzi żaglowej Sailhorse

Zgoda rodziców / Zgoda opiekunów prawnych / Oświadczenie własne

Klasa III A
wychowawca mgr Renata Krasa

1. Bbiuch Wojciech
2. Bednarska Jolanta
3. Bobowik Katarzyna
4. Bus Patrycja
5. Domanski Rafał
6. Fudala Agata
7. Jabłonski Łukasz
8. Kaczmarek Kamil
9. Kanios Michał
10. Kawecki Bartłomiej
11. Kilianska Oliwia
12. Ordon Wiktor
13. Paszta Adam
14. Tarkowska Weronika
15. Tomczyk Kamila
16. Uzar Katarzyna Anna
17. Uzar Katarzyna Julia
18. Wilk Magdalena
19. Wójcicka Natalia

Klasa III B
wychowawca mgr Krzysztof Wolski

1. Bankowski Dominik
2. Biernacki Piotr
3. Bosak Piotr
4. Brzyszcz Przemysław
5. Domagała Piotr
6. Grybos Kacper
7. Juda Piotr
8. Kurzepa Jedrzej
9. Moliszewska Katarzyna
10. Paradowska Weronika
11. Pluta Mateusz
12. Pluta Piotr
13. Roman Julia
14. Sikora Aleksandra
15. Śniezek Natalia
16. Wasiuta Wiktor
17. Wrona Joanna

Klasa III C
wychowawca mgr Barbara Szewerniak

1. Baszak Kacper
2. Bukała Natalia
3. Chamik Michał
4. Czajkowski Jakub
5. Domanska Maja
6. Drzazga Agnieszka
7. Gronczewska Jagoda
8. Jaworska Katarzyna
9. Kilianska Michalina
10. Litwin Marta
11. Paradysz Jan
12. Pekár Magdalena
13. Rejniak Joanna
14. Tos Karol
15. Wójcik Łukasz
16. Wójtowicz Julia

Klasa III D
wychowawca mgr Marzena Sarzyńska

1. Abram Angelika
2. Bereski Wiktor
3. Dadia Katarzyna
4. Dobrowolski Wojciech
5. Furdyna Justyna
6. Gnyp Jakub
7. Gucwa Grzegorz
8. Kiełbowicz Natalia
9. Kubicki Paweł
10. Markowicz Gabriela
11. Nikodem Alicja
12. Pakulska Karolina
13. Rosowska Nikola
14. Rożek Bartosz
15. Rzeszut Patrycja
16. Suska Kamil
17. Szymczak Estera
18. Tomczak Natalia
19. Wasik Kacper
20. Zdybek Emine

Klasa III A
wychowawca: mgr Grzegorz Kobylski, dr Małgorzata Makowska

1. Adamczyk Alicja
2. Barnaś Jan
3. Domagała Natalia
4. Enkhbayar Luvsandorj
5. Florkiewicz Oliwia
6. Jurek Bartosz
7. Kijowska Katarzyna
8. Kiliański Jakub
9. Korona Aleksandra
10. Kosior Wojciech
11. Kulpa Weronika
12. Mazur Małgorzata
13. Ogrodnik Bartosz
14. Rak Magdalena
15. Sito Daniel
16. Sobczyk Mikołaj
17. Stawowy Bartłomiej
18. Szlesiński Aleksander
19. Wartoń Michał
20. Węgiel Paweł
21. Woźnik Szymon

Klasa III B
wychowawca: mgr Magdalena Ciach

1. Bara Maciej
2. Burdzel Natalia
3. Dobrowolska Zofia
4. Fudalewska Julia
5. Kilarski Tomasz
6. Lulek Szymon
7. Madej Adrianna
8. Pasierb Adam
9. Pokutycki Tomasz
10. Religa Aleksandra
11. Rudnicki Remigiusz
12. Rzeszut Mateusz
13. Sęczyk Maksymilian
14. Skowron Hubert
15. Smuszkiewicz Paweł
16. Staszczak Paweł
17. Stefaniak Tomasz
18. Szemraj Karolina
19. Wrona Julia
20. Zięba Olga