HTV

W kolejnym odcinku TV szkolnej HetManiak chcemy pokazać, że oprócz nauki i kółek przedmiotowych w naszej szkole można spędzić niejedno popołudnie, rozwijając swoje pasje i zainteresowania. W Hetmanie nie mamy czasu na nudę, lubimy tu być, lubimy się wzajemnie i miło spędzamy wspólne chwile, odkrywając w sobie pokłady różnych talentów i wcielając w życie najróżniejsze pomysły. Dzisiaj zaglądamy do szkolnej modelarni, w której działa również sekcja gier strategicznych, a także podglądamy grupę teatralną w czasie pracy nad ciekawym projektem :) Zapraszamy!

Zapraszamy na specjalny odcinek szkolnej TV, poświęcony naszemu szkolnemu Sejmikowi. Gdyby nie oni, ich niezastąpiona opiekunka, Pani Magdalena Ciach, a przede wszystkim wspaniałe inicjatywy i dni tematyczne, nasza szkoła byłaby po prostu zwykłą placówką, w której młodzież spędza czas wyłącznie na nauce. Wspaniała ekipa młodych i kreatywnych ludzi rok w rok zaskakuje naszą społeczność nowymi wydarzeniami, w których organizację wkładają serce i energię. Dziękujemy maturzystom i pozostałym członkom samorządu, którzy pożegnali się z SU w obecnym roku szkolnym oraz witamy nowy skład. A jakie mają plany na najbliższą przyszłość? Posłuchajcie sami :)

Zapraszamy na kolejną odsłonę szkolnej telewizji HetManiak. Nasi reporterzy zarejestrowali m.in. szkolną akcję „Contra Nałogom” przygotowaną przez klasy IB i IF, Memoriał Pływacki im. Józefa Salika i ekologiczne warsztaty scrapbooking zorganizowane i przeprowadzone przez p. Magdalenę Ciach. Miłego odbioru :)